Meny
Område Forside
Oversett siden til et annet språk
Translate page to another language
Traducir la página a otro idioma
Skolefagstab

Jørn Pedersen
Skolesjef
51508720
jorn.pedersen@stavanger.kommune.no (Send)
Bjarne Birkeland
Nestleder og rådgiver
51507224
bbirkela@stavanger.kommune.no (Send)
Stein Oksum
rådgiver
51507573
stein.oksum@stavanger.kommune.no (Send)
Tove Ødegaard
rådgiver
51508357
tove.odegaard@stavanger.kommune.no (Send)
Rune Knutsen
spesialrådgiver
51508589
rune.knutsen@stavanger.kommune.no (Send)
Tone Holth
rådgiver
51508525
tholth@stavanger.kommune.no (Send)
Unni Lill Borg
rådgiver
51508045
unni.lill.borg@stavanger.kommune.no (Send)
Gurid Lomeland
rådgiver
51507027
Gurid.lomeland@stavanger.kommune.no (Send)
Inger Sofie Hurlen
utviklingsveileder ungdomstrinnet
51507577
inger.sofie.berge.hurlen@stavanger.kommune.no (Send)
Gunn Evy Trøiel Hansen
Pedagogisk IKT-rådgiver
51507896
gunn.evy.troiel.hansen@stavanger.kommune.no (Send)
Jørgen Sørbø
rådgiver
51507082
jorgen.sorbo@stavanger.kommune.no (Send)
Erling Løkhaug Nordgård
rådgiver
51507060
erling.lokhaug.nordgard@stavanger.kommune.no (Send)